Yaşam

Uşak Üniversitesi Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü “Öğrenci Gözünden” Adlı Tanıtım Filmini Paylaştı.

Uşak Üniversitesi Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü “Öğrenci Gözünden” Adlı Tanıtım Filmini Paylaştı

Uşak Üniversitesi Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü Uşak Üniversitesini tanıtmaya yönelik bir çalışma başlattı. Bu çalışma “Öğrenci Gözünden” tanıtım videoları. Öğrenci Gözünden tanıtım çalışması hem üniversitede okumakta olan öğrenciler çeşitli etkinlikleri tanıtırken yeni gelecek öğrencilerde Uşak Üniversitesi hakkında genel ve noktasal bilgiler veriyor.

Çekimleri uzun zamandır süren tanıtım videoları geçtiğimiz haftalarda yayını girdi. Her videoda farklı fakülteleri tanıtıldığı projede Uşak Üniversitesi 1 Eylül kampüsü tanıtıldığı video büyük ilgi gördü. Tanıtım videoları hem Uşak’ın tanıtımı hem de Üniversiteye gelecek olan öğrencilere bir rehber niteliği taşıyor.

Aynı zamanda da Uşak’ın tanıtımına da katkı sağlıyor.

Uşak Üniversitesinin adını her platformda duyuran çalışmalara imza atan Uşak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ekrem savaş yeni yerleşecek olan öğrencilere tercihlerini Uşak Üniversitesi ve Uşak’tan yana kullanmalarını Uşak’ın öğrenciler için gerek ulaşım gerek sosyal hayat ve güvenlik açısından mükemmel bir şehir olduğunu her ortamda vurguluyor.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu