Spor

Türkiye’nin efsane takımı yeni destanlar yazmaya hazırlanıyor

Gaziantep Valisi Kemal Çeber’i makamında ziyaret eden Gaziantep Polisgücü Spor Kulübü Başkanı Mehmet Kaplan ve yönetim kurulu üyeleri Polisgücü Spor Kulübü hakkında bilgiler vererek önümüzdeki günlerde başlayacak olan Süper Lig ve Avrupa Şampiyonalarında şampiyonluk kupalarını Gaziantep’e getireceklerini ifade ettiler.

featured

Türkiye’nin efsane takımı yeni destanlar yazmaya hazırlanıyor

BHA-GAZİANTEP

Türkiye’nin efsane takımlarından birisi olan Gaziantep Polisgücü Spor Kulübü başkan ve yönetim kurulu üyeleri Gaziantep Valisi Kemal Çeber’i makamında ziyaret ettiler. Vali Ceber’e kulüp ve takım hakkında çeşitli bilgiler veren Başkan Mehmet Kaplan Avrupa Şampiyonalarında elde edilen başarıları da anlattı. Başkan Mehmet Kaplan ziyarette Türkiye’nin efsane takımı Gaziantep Polisgücü Spor kadın ve erkek hokey takımlarının gerek Türkiye gerekse Avrupa’da elde ettiği başarıları da dile getirerek “Önümüzdeki süreçte THF Süper Ligleri başlayacak. Şubat 2024’de Avrupa Şampiyonalarında her zamanki gibi Türkiye’yi temsil edeceğiz.

Bugüne kadar takımlarımız birçok Türkiye Şampiyonluğuna ve Avrupa şampiyonluğuna imza attı. Bu anlamda gerek kadın gerekse erkek takımlarımız Avrupa’nın marka takımları arasındadır. Yeni sezonda yeni başarılara imza atarak şampiyonluk kupalarını Gaziantep’e getireceğiz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gaziantep Valisi Kemal Çeber’de Gaziantep’te böyle bir takım olmasından dolayı çok mutlu olduğunu ve elde edilen başarıların gerek Gaziantep için gerekse Türkiye için büyük önem taşıdığını ifade ederek kulüp başkanı Mehmet Kaplan ve yönetim kurulu üyelerini kutladı. Gaziantep Polisgücü Spor Kulüp Başkanı Mehmet Kaplan Vali Çeber’e günün anısına bir forma ile hokeyde kullanılan bir  hockey sticksi takdim etti.

Türkiye’nin efsane takımı yeni destanlar yazmaya hazırlanıyor

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu