Spor

Trabzonspor’da Teklic Kranj maçı sonrası Teklic: “En büyük hedefim…”

Trabzonspor’da yeni transferlerden Tonio Teklic, 1 gol kaydettiği Triglav Kranj maçından sonra açıklamalarda bulundu.

featured

Trabzonspor’da Teklic Kranj Maçı Sonrası Teklic: “En büyük Hedefim…”

Tamer ATASOY – TRABZON

Trabzonspor’un yeni transferlerinden Tonio Teklic maç sonu yaptığı açıklamada hazırlık maçında attığı golden dolayı mutlu olduğunu ancak önemli olanın takımın başarısı olduğunu söyledi.

Teklic, “İlk attığım gol için çok mutlu olduğumu söylemek istiyorum. Ancak bu önemli değil. Önemli olan takımın galip gelmesi, takımın ön planda olmasıydı. Burada olmaktan Trabzonspor’da olmaktan dolayı da çok mutluyum. Yeni sezon için sabırsızlanıyorum” dedi.

Genç oyuncu bordo-mavili takımda yer alan diğer Hırvat oyuncularla aynı takımda olmaktan mutlu olduğunu bunun yanında takımdaki bütün arkadaşlarının kendisini çok iyi karşıladığını dile getirerek “Takımım beni çok hoş ve iyi karşıladı. Ben de onların arasında olmaktan hem mutlu hem de çok heyecanlıyım” diye konuştu. Trabzonspor’da en önemli hedefim bugün olduğu gibi gol atmak, daha çok gol atmak ve takımıma yardımcı olmak var” diye konuştu.

Hocasının nerede görev verirse orada oynayabileceğinin altını da çizen Hırvat oyuncu “Nerede rahat edersiniz, diye sorarsanız benim için sahada olmak’ derim” ifadelerini kullandı.

Trabzonspor’da Teklic Kranj maçı sonrası Teklic: “En büyük hedefim…”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu