Spor

Trabzonspor Gençlerle Sözleşme Yeniledi

Trabzonspor Gençlerle Sözleşme Yeniledi

BHA SPOR SERVİSİ

Trabzonspor, genç oyuncuları Arif Boşluk’un sözleşmesinin 2028, Ali Şahin Yılmaz’ın ise 2027 yılına kadar uzatıldığını açıkladı.

Bordo mavililer yaptığı açıklamada, “Genç oyuncularımız Arif Boşluk ve Ali Şahin Yılmaz ile sözleşme yeniledik.

Başkan Yardımcısı Yahya Karahasan, Genel Sayman Sami Karaman ile Yönetim Kurulu Üyeleri Ceyhun Eskici ve Hüseyin Ekşi’nin katılımıyla Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri Futbol Koordinasyon Merkezi’nde düzenlenen imza töreniyle Arif Boşluk’un sözleşmesi 2028, Ali Şahin Yılmaz’ın ise 2027 yılına kadar uzatıldı” ifadeleri kullanıldı.

İmza töreninde konuşan Başkan Yardımcısı Yahya Karahasan, “Akademimizden A Takım’a yükselen Arif Boşluk ve Ali Şahin Yılmaz’ı izlediğimizde büyük gurur ve sevinç yaşıyoruz. Kendilerine çok güveniyor ve başarılarının devamını diliyoruz” dedi.

Törenin ardından duygularını aktaran genç oyuncu Arif Boşluk, “Geçen sezon devre arası kampından beri hayalini kurduğum Trabzonspor A takımında çalışmalarıma devam ediyorum. İnşallah Türkiye kariyerim boyunca Trabzonspor’da oynarım, sonrasında da daha ileriye doğru devam ederim. Emeği geçen herkese teşekkür ederim” diye konuştu.

Ali Şahin Yılmaz ise Bordo-Mavili forma altında uzun yıllar forma giymek istediğini belirterek, “Çocukluğumdan beri fanatiği olduğum kulübüm Trabzonspor’da sözleşmemi uzattığım için çok mutlu ve gururluyum. İnşallah hepimiz için hayırlısı olur” ifadesini kullandı.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu