Politika

TDP’li Ali Karakuş” Halkımızın Vereceği Her Göreve Hazırım”

Türkiye Değişim Partisi ile CHP’nin birleşmesinin ardından TDP Malatya İl Başkanı Ali Karakuş’un yerel seçimlerde Belediye Başkan Adayı olacağı konuşuluyor 

Kayhan İNCEOĞLU -MALATYA / BHA – Yerel Seçimlere kısa süre kalmasıyla beraber, kimlerin hangi partiden Belediye Başkanı adayı olacağı, sürpriz isimler kulis konusu olmaya başlarken Türkiye Değişim Partisi Malatya İl Başkanı Ali Karakuş’un da birleşme sonrası Belediye Başkan Adayı olacağı gelen haberler arasında.

Malatya’da yerel seçimler yaklaştıkça aday adayları kulis çalışmalarını hızlandırırken Malatya halkı Siyasi partilerin Malatya’yı hak ettiği konuma taşıyacak Başkanlara emanet edilmesi ve seçilecek isimlerin Malatya’yı hizmetleriyle, projeleriyle ileriye taşımaları gerektiğinin altını çiziyorlar.

2024 yılında yapılacak mahalli idareler seçimlerinde aday olmak isteyenler şimdiden kamuoyu oluşturarak renk vermeye başladılar.

’’Kenara çekilmeye hiç niyetim yok’’ diyerek aday olduğunun sinyalini veren TDP Malatya İl Başkanı Ali Karakuş’ Her seçimde olduğu gibi 2024 yerel seçimlerinde de elbette ki farklılıklar ve sürpriz isimler olacaktır. Bu farklılıklar da Malatya için rekabet ve heyecanı beraberinde getirecektir.

Alın yazımızda Belediye Başkanlığında Hizmet etmek var ise buna kimse karşı koyamaz. Gayret Bizden Takdir Allah’tan. Şu an üzerimde yoğun bir kamuoyunda aday ol baskısı var.

Bunları şu an değerlendiriyorum. İleriki süreçlerde kararım netlik kazanacaktır. Ülkem için Memleketim İçin Milletim için Hizmet yolunda bende bu yarışta varım. Halkımızın bize vereceği üzerimize düşen her göreve hazırım” dedi. ( Birlik Haber Ajansı )

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu