Gündem

Siopis Erol Bulut’un Takımına Transfer Oldu

Siopis Erol Bulut’un Takımına Transfer Oldu

BHA SPOR SERVİSİ

Tanıdık isimler İngiltere’de buluştu. Geçtiğimiz günlerde Trabzonspor ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayıran Manolis Siopis, Championship ekiplerinden Erol Bulut’un çalıştırdığı Cardiff City ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.

Transfer Cardiff City‘nin sosyal medya hesabından duyuruldu. Açıklamada, “Manolis Siopis’i Cardiff City‘de ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Orta saha oyuncusu ile üç yıllık sözleşme imzalandı. Galler’in başkentine hoş geldin Manolis” ifadeleri kullanıldı.

“Erol Bulut’u Çok İyi Tanıyorum”

İmza töreninin ardından Erol Bulut hakkında konuşan Siopis, “Erol Bulut’u çok iyi tanıyorum. Birlikte çalıştık ve her seferinde kazanmak istiyor. Ben de kariyerim boyunca böyle çalıştım” dedi.

Manolis Siopis Cardiff City’de

“Takım İçin Çok Çalışacak Bir Savaşçı”

Cardiff City Teknik Direktörü Erol Bulut yeni transfer Siopis’in takım için çok çalışacak savaşçı bir futbolcu olduğunu belirterek, “Normalde Manolis gibi bir oyuncuyu almak gerçekten çok zor. Onu Alanyaspor’a getirdim ve Trabzonspor’da gerçekten büyük bir adım attı. Müsait olduğunu görünce kendisiyle iletişime geçtik ve gerçekten çok iyi bir ilişkimiz var. Takım için çok çalışacak bir savaşçı… Taraftarlar onu sevecek. Son yıllarda da topla teknik becerilerini artırdı” diye konuştu.

 

 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu