Spor

Şarköy Belediyesi Unutulmaz Bir Tenis Şölenine İmza Attı

Şarköy Belediyesi Unutulmaz Bir Tenis Şölenine İmza Attı

Şarköy Belediyesi tarafından düzenlenen Tenis Turnuvası, gençlerin ve sporseverlerin katılımıyla gerçekleşti. Şarköy Belediyesi, 14-15 Eylül tarihleri arasında, Ertuğrul Yanık Halı Saha Tesislerinde gerçekleşen Tenis Turnuvası’na ev sahipliği yaptı. Spor etkinliklerinin sevilen bir branşı olan Tenis turnuvası, takımların kıyasıya verdiği mücadele ile izleyicilerden tam not aldı.

 

Spora ve sporcuya verdiği değer ile dikkat çeken Belediye Başkanı Alpay VAR; gerçekleştirdiği spor etkinlikleri ile vatandaşlardan büyük takdir aldı. Tenis tutkunları ve sporseverler için unutulmaz bir turnuva şöleni yaşatan Şarköy Belediyesi, gençlere ve sporseverlere destek olmaya devam ediyor.

RAKETLERİN SESİ ŞARKÖY’DE YANKILANDI

Kıyasıya rekabetin yaşandığı Tenis Turnuvasında, sporcuların kıran kırana geçen mücadelelerinin kazananı yine dostluk oldu. Şarköy Belediyesinin yaz spor etkinlikleri kapsamında düzenlediği Tenis Turnuvası, renkli görüntülere ev sahipliği yaparken, izleyicilerin coşku ve heyecanı ile eğlenceli bir atmosfer yaşandı. Tenis Turnuvasının final mücadelesi, Doğan ÇİLESİZ ve Mustafa MEKİK arasında gerçekleşti. Nefes kesen final maçları sonrası gerçekleşen ödül töreninde, turnuvada birinci olan Doğan ÇİLESİZ’ e ödülü Belediye Başkanı Sn. Alpay VAR tarafından takdim edildi. Turnuva 2.cisi Mustafa MEKİK ve Turnuva 3.cüsü olan Ümit BAŞARAN’ a ödülleri, Belediye Başkan Yardımcısı Sn. Gülten YANIK ve Belediye Meclis Üyesi Sn. Yasemin ÇAVUŞOĞLU tarafından takdim edildi. Şarköy’de sporun tüm branşlarına yönelik etkinliklerin devam edeceğini belirten Belediye Başkanı Alpay VAR, spora ve sporcuya verilen desteğin devam edeceğini bir kez daha vurguladı. Kent genelinde düzenlenen spor etkinlikleri için son derece mutlu olduklarını belirten sporseverler ve vatandaşlar; gençler, çocuklar ve spor tutkunları için verdiği destek, gösterdiği yoğun ilgiden dolayı Belediye Başkanı Alpay VAR’ a teşekkürlerini ilettiler.

BAŞKAN VAR ’’ SPOR ETKİNLİKLERİ İLE ADIMIZDAN SÖZ ETTİRMEYE DEVAM EDECEĞİZ’’

Cumhuriyet’imizin 100. yılına az bir zaman kala gerçekleştirdiğimiz faklı kategorideki turnuvalarla, kentimizde spor ruhunu yaşatmaya devam edeceğiz, diye ifade eden Belediye Başkanı Alpay VAR, ’’ Ebedi Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK’ ün,’’ Türk Gençliği, sağlıklı yetişip spor yaparsa, ulusumuzun geleceği güvence altındadır’’ sözünden yola çıkarak, gençlerimize ve spora gönül vermiş herkese hitap eden projeleri ve etkinliklerimizi sürdürmeye devam edeceğiz. Yaz sezonu boyunca düzenlediğimiz spor etkinlikleri ile gençlerimiz ve spor tutkunları için hareketli bir yaz dönemi yaşattık.  Şarköy Belediyesi olarak, kısa zaman önce hizmete sunduğumuz Ertuğrul YANIK Halı Saha Tesisleri’nde düzenlediğimiz Tenis Turnuvası ile tenis tutkunlarının da kıyasıya mücadelesine tanık olduk. Eğlenceli bir atmosfer içinde geçen turnuvanın sonunda dereceye giren sporcularımızı tebrik edip, ödüllerini takdim ettik. Spor kenti Şarköy’ümüzde tenis ve farklı branşlardaki sporları da desteklemeye devam edeceğiz. Ertuğrul Yanık Halı Saha Tesisleri’nde göz bebeğimiz olan çocuklarımız için, Yaz Spor Okul Kursunu düzenleyerek çocuklarımızın tatilde sporla vakit geçirmelerine imkan sağladık. Kentimizin geleceğine dair gerçekleştireceğimiz projelerin her aşamasında çocuklarımız ve gençlerimizi düşünerek hareket ediyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle; Tenis Turnuvası’na katılım gösteren tüm sporcularımıza, vatandaşlarımıza, spor tutkunlarına ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Spora ve sporcuya değer veren hizmet anlayışıyla, Şarköy Belediyesi olarak etkinliklerimize devam edeceğiz.’’ dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu