Spor

Şahibey Ampute Kadrosunu Güçlendiriyor

Geçtiğimiz sezon şampiyonluk ipini göğüsleyen Şahinbey Ampute Futbol Takımı yeni sezon öncesinde kadrosunu güçlendirerek Ganalı Forvet Hamza Mohammed’i renklerine bağladı.

featured

Şahibey Ampute Kadrosunu Güçlendiriyor

GAZİANTEP / BHA

Yeni sezonda da şampiyonluk hedefleyen Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Ampute Futbol Takımı geçtiğimiz sezon Etimesgut Belediye Ampute Spor Kulübü’nün formasını giyen forvet oyuncusu Ganalı Forvet Hamza Mohammed’e imza attırdı.

Ekibime Güveniyorum

Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulüp Başkanı Cuma Güzel hedeflerinin yeni sezonda da şampiyonluk olduğunu ifade ederek, “Şahinbey Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü olarak, Ganalı Forvet Hamza Mohammed’i kadromuza kattık. Geçtiğimiz haftada Kaleci Mert Yıldız ve Orta Saha Oyuncusu İbrahim Halil Esen ile sözleşme yenilemiştik. Şampiyon kadromuzu koruduğumuz gibi eksiklerimizi gidermek içinde takviyeler yapıyoruz. Yeni sezonda da hedefimiz şampiyonluk. Bu anlamda teknik ekibimize ve futbolcularımıza güveniyorum” dedi.

Şahinbey’i Şampiyonluğa Taşımak İstiyorum

Yeni sezon da Şahinbey Ampute Futbol Takımı formasını terletecek olan Hamza Mohammed “Şampiyon bir takıma geldim ve çok mutluyum. Yeni sezonda da takımımızı şampiyonluğa taşımak için takım arkadaşlarımız ile birlikte çok çalışacağız. Beni bu takıma kazandıran Onursal Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’na, Kulüp Başkanımız Cuma Güzel’e ve teknik ekibimize teşekkür ederim” diye konuştu.

Şahibey Ampute Kadrosunu Güçlendiriyor

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu