Gündem

PORTAŞ Dikmen Vadi Konutları’nı Satışa Çıkarıyor

PORTAŞ Dikmen Vadi Konutları’nı Satışa Çıkarıyor 

Ankara Büyükşehir Belediyesi; emlak piyasasını vatandaşın lehine dengelemek ve elde edilen gelirle düşük ve orta gelirli vatandaşlar için yeni konutlar inşa edilmesini sağlamak amacıyla çalışmalarına devam ediyor.

PORTAŞ (Proje İnşaat Taahhüt Asfalt Sanayi ve Ticaret AŞ), Çankaya ilçesinde temeli atılan “Dikmen Vadi Konutları”nı satışa çıkarıyor.

 Güvende ve sürdürülebilir bir yaşama olanak tanıyan doğal yaşam alanları, spor kompleksleri, açık ve kapalı otopark ile ticari alanların da yer aldığı kompleks içeresinde yer alan konutlara sahip olmak isteyen vatandaşlar ayrıntılı bilgiye “0312 440 94 20” numaralı telefondan veya www.portas.com.tr” adresi üzerinden ulaşabilecekler.

1 Milyon 930 Bin Liradan Başlayan Fiyatlar

Şehrin ihtiyaçlarına uygun modern ve konforlu yaşam alanları sunmayı amaçlayan PORTAŞ’ın Ankara Dikmen Vadi Konutları’nda yer alan yapımını devam ettirdiği konutların en düşük satış fiyatı 1 milyon 930 bin lira olarak belirlenirken, konutların fiyatları bulundukları blok ve kat gibi seçeneklere ve büyüklüğüne göre değişiyor. ‘4+1’ konutların fiyatları ise 8.300.000 TL’ye kadar yükselebiliyor.

PORTAŞ Dikmen Vadi Konutları’nda yer alan taşınmazlardan satın almak isteyenler https://www.portas.com.tr/dikmen-vadi-konutlari-satis-talep-formu  sayfası üzerinden de satın alma talebinde bulunabiliyorlar. Vatandaşlar bu talep sırasında daire tipini, blok ve kat seçeneklerini belirleyerek evlerin net fiyatlarını da görebiliyorlar.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu