Gündem

Ordu Büyükşehir Çamaş’ın Sorunlarını Çözüyor

Ordu Büyükşehir Çamaş’ın Sorunlarını Çözüyor

ORDU – BHA

Çamaş’a Asfalt Konforu

Ordu’da, Büyükşehir Belediyesi tarafından mahalle ve grup yollarında başlatılan asfalt seferberliği tüm hızıyla devam ediyor. 19 ilçenin tamamında yolları yeni bir görünüme kavuşturmak üzere hızlı ve planlı bir çalışma gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi, altyapısı tamamlanan güzergahları asfaltla buluşturuyor.

Türkiye’nin en uzun kırsal yol ağına sahip olan kentte, on yılların sorunları bir bir çözüme kavuşurken, vatandaşlara da konforlu bir ulaşımın kapıları aralanıyor.

Çamaş’ın Üç Mahallesine Hizmet Verecek

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler, Çamaş ilçesine bağlı, Sarıyakup ile Kemalpaşa mahallelerini Yeni Mahalle üzerinden merkeze bağlayan grup yolunda, genişletme ve zemin iyileştirme çalışmalarının ardından asfalt çalışması başlattı. Toplam 3 kilometre uzunluğundaki güzergahta 2.5 kilometrelik kısım asfalt ile buluştu.

Mahalle Sakinlerinden Başkan Güler’e Teşekkür

Güzergahtaki asfalt çalışmaları ilçe halkı tarafından sevinçle karşılandı. Yıllar süren hayalleri gerçek olan mahalle sakinleri, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ve emeği geçenlere teşekkür ettiler.

 

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu