Yaşam

Ordu Büyükşehir Belediyesi’nden Asfalt Çalışması

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in başlattığı ulaşım seferberliği tüm hızıyla sürüyor. Çalışmalar kapsamında Kumru ilçesinin üç mahallesi daha sıcak asfalt konforuyla buluşacak. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, toplam uzunluğu 6 km olan Yalnızdam, Tekke ve Güneycik mahallelerini birbirine bağlayan grup yolunda sıcak asfalt çalışması başlattı.

featured

Ordu Büyükşehir Belediyesi’nden Asfalt Çalışması

ORDU – BHA

Türkiye’nin kırsal yol ağı en uzun ili olan Ordu’da, ulaşıma yapılan yatırımlar hız kesmeden devam ediyor. Karadeniz’in zorlu coğrafyasında Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından sürdürülen çalışmalarda vatandaşlara konforlu bir ulaşımın kapıları aralanıyor.

Kumru’nun Üç Mahallesine Hizmet Verecek

Bu kapsamda çalışmalarına hız veren Ordu Büyükşehir Belediyesi Kumru ilçesinde üç mahalleyi birbirine bağlayan Yalnızdam, Tekke ve Güneycik mahallesi grup yolunda sıcak asfalt çalışması başlattı. Altyapısı yenilenen altı kilometrelik yol ağında önceki gün başlayan çalışmalarda şu ana kadar 700 metrelik yol sıcak asfalta kavuştu. Güzergah, Fatsa ilçesine bağlı Beyceli mahallesine de bağlantı sağlıyor.

Mahalle Sakinlerinden Başkan Güler’e Teşekkür

Yapılan çalışmalarla ilgili memnuniyetlerini ifade eden vatandaşlar, “Sıcak asfalt ile birlikte rahat ve konforlu bir ulaşım ağına sahip olacağımız için çok mutluyuz. Tüm bu çalışmalardan dolayı, başta Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz” dediler.

Ordu Büyükşehir Belediyesi’nden Asfalt Çalışması

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu