Yaşam

Muğla Milletvekili Otgöz Ve Başkan Akdenizli’den Ziyaretler

Muğla Milletvekili Otgöz Ve Başkan Akdenizli’den Ziyaretler

MUĞLA/S. Cemal SÜZEROĞLU – BHA

AK Parti Muğla Milletvekili Yakup Otgöz, Seydikemer Belediye Başkanı B. Önder Akdenizli, Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Karakuş Muharrem Gökcen, AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Ali Büklü, AK Parti İl ve İlçe Teşkilatı ve Belediye Meclis Üyeleri Seydikemer’de birtakım ziyaretler gerçekleştirdiler.

AK Parti Muğla Milletvekili Yakup Otgöz, Seydikemer Belediye Başkanı B. Önder Akdenizli ve beraberindekiler ilk olarak Cumhuriyet Mahallesi’nde kurulan Cuma Pazarındaki esnafları ziyaret etti. Pazarcı esnafı ve vatandaşların taleplerini dinleyen Milletvekili Otgöz ve Başkan Akdenizli’ye ilgi oldukça fazlaydı.

Cuma pazarı ziyaretinin ardından ilçedeki esnaf odaları ve Sivil Toplum Kuruluşu temsilcilerine ziyaret gerçekleşti. Seydikemer Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Harun Sağır, Seydikemer Ziraat Odası Başkanı Muhsin Gümüş, Seydikemer Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Başkanı Mehmet Hadi Çakıroğlu ile Fethiye Seydikemer Süt Üreticileri Birliği Başkanı Turgut Tokmak’ı ziyaret eden Milletvekili Otgöz ve Başkan Akdenizli, Oda faaliyetleri hakkında bilgi alırken, gelen talepleri dinledi. Oda Başkanları, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu