Politika

MHP’de Seçimlere Hazır Olun Talimatı

Milliyetçi Hareket Partisi’nde, Genel Başkan Sn.Devlet BAHÇELİ Başkanlığında 17 Haziran Cumartesi Günü İl Başkanları Toplantısı Yapıldı.

MHP Aksaray İl Başkanı Av.Mustafa ÇÖLKESEN konu ile ilgili yaptığı açıklamada;

“Genel Başkanımız Sn.Devlet BAHÇELİ Başkanlığında 17 Haziran Cumartesi Günü İl Başkanları Toplantımızı Gerçekleştirdik. Bu önemli toplantıda öncelikle 14 Mayıs ve 28 Mayıs tarihlerinde yapılan seçimlerin sonuçları değerlendirildi. MHP Aksaray İl Teşkilatı olarak yaptığımız çalışmalar ile seçimlerde oyumuzu artırarak, TBMM’ye Aksaray tarihinde ilk defa üst üste iki dönem MHP’den milletvekili gönderme başarısını gösterdik.

Bu toplantıda ayrıca partimizin İl Başkanlarına; 14.Olağan İl-İlçe Kongrelerine ve 2024 tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimlere hazır olunması talimatı verildi. Biz Aksaray İl Teşkilatı olarak kongrelere ve yerel seçimlere hazırız. 14.Olağan İl-İlçe Kongrelerimiz sonrası yapılacak olan 2024 Yerel Seçimlerinde Aksaray’ımızda partimizin oy oranını, İl Genel Meclisi Üyesi ve Belediye Başkanlığı sayısını artıracağımıza ve Aksaray Belediyesi’ni kazanacağımıza olan inancımız tamdır.” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu