Politika

MHP Kumluca’da Kaplan Güven Tazeledi

MHP Kumluca’da Kaplan Güven Tazeledi

ANTALYA – BHA

Kumluca Mehmet Akif Ersoy Kültür Sanat ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen kongreye MYK üyesi ve genel başkan başdanışmanı, MHP Antalya milletvekilleri Abdurrahman Başkan ve Hilmi Durgun, Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu, MHP İl Başkanı Onur Temel, MYK üyeleri Mustafa Aksoy, Hüseyin Yıldız, İlknur Fidan, siyasi partiler ve STK temsilcileri, mahalle muhtarları, MHP’nin önceki dönem milletvekilleri, partililer ve davetliler katıldı. Divan kurulunun oluşturulmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.

3 Hilalli Başkan

MHP İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Bayram Açıkyürek tarafından faaliyet raporu, İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Hakan İnce tarafından da mali rapor okundu ve onaylandı. MHP İl Başkanı Onur Temel tarafından Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin mesajı okundu.

Kongreye tek başına giren mevcut Başkan Yücel Kaplan, “Milliyetçi Hareket Partisi 54 yıllık bilgisi ve tecrübesi ile Türk milletine hizmet etmektedir ve etmeye devam edecektir. MHP Türk milletinin umududur. Kumluca’da yenilenmiş ilçe yönetimimizle hizmet etmeye devam edeceğiz. Hedefimiz 31 Mart 2024 belediye seçimlerinde Kumluca Belediye Başkanlık makamına 3 hilalli bir belediye başkanının oturmasını sağlamaktır” dedi.

Milletvekili Başkan’dan Dikkat Çeken Konuşma

MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan, “14 ve 28 Mayıs’ta çok önemli bir seçim yaptık. Bu önemli seçimle Türk milleti özellikle Türk gençleri ülkemizin bekası adına bölünmeye ve bölünme planlarına ‘dur’ demiştir” diye konuştu.

Yeniden MHP ilçe başkanı seçilen Yücel Kaplan’ın yönetim kurulu listesi Egemen Atasoy, Ömer Tekin, Bayram Açıkyürek, Tahir Girgin, Hakan İnce, Metin Kanat, Osman Durakoğlu, Mustafa Hoyrazlı, İbrahim Akdeniz, Erçin Soytürk, Yaşar Coşkun, Sefa Karamıklıoğlu, Sadık Gökhan Köleoğlu, Zeki Çiftçi, Mehmet Abaydın, Mustafa Yıldırım, Mücahit Kavacık’tan oluştu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu