Politika

MHP ‘Deprem Bölgesi İnceleme Heyeti’ Pazar Günü Elazığ’da Olacak

Sıtkı Taşel/Elazığ –

MHP ‘Deprem Bölgesi İnceleme Heyeti’ Pazar Günü Elazığ’da Olacak

Geçtiğimiz günlerde MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin talimatı ile milletvekillerinden oluşan ‘deprem bölgesi inceleme heyeti” 16 Temmuz Pazar günü Elazığ’a gelerek, bir takım temas ve incelemelerde bulunacak.

Geçtiğimiz günlerde MHP, deprem bölgesinde incelemeler yapmak için heyet oluşturmuştu.

MHP lideri Devlet Bahçeli’nin talimatıyla milletvekillerinden oluşan heyet’in felaketin vurduğu illerde bundan sonra yapılması gerekenler hakkında istişarelerde bulunması amaçlandı.

Bu kapsamda 16 Temmuz Pazar günü ‘Deprem Bölgesi İnceleme Heyeti’ Elazığ’a gelerek biri dizi temas ve incelemelerde bulunacak.

BAL: HEMŞEHRİLERİMİZİN SORUN VE SIKINTILARINI TAKİP ETMEK, İLGİLİ YERLERE İLETMEK BOYNUMUZUN BORCUDUR

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan MHP İl Başkanı Yunus Bal açıklamasında, “Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla, deprem bölgesinde hayatlarını sürdürmeye çabalayan halkın istek ve ihtiyaçlarını yakından tespit etmek, devlet kurumlarının çalışmalarını yerinde takip etmek amacıyla oluşturulan ‘Deprem Bölgesi İnceleme Heyeti’ 16 Temmuz Pazar Günü ilimize teşrif ederek bir takım ziyaret ve temaslarda bulunacaktır. Heyette; Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, Adana Milletvekili Muharrem Varlı, Gaziantep Milletvekili Sermet Atay, Hatay Milletvekili Lütfü Kaşıkçı, Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Özyavuz, Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu ve Kilis Milletvekili Mustafa Demir yer alacak. Kadirşinas Hemşehrilerimizin sorun ve sıkıntılarını takip etmek, ilgili yerlere iletmek boynumuzun borcudur” ifadelerine yer verdi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu