Spor

Livakovic Resmen Fenerbahçe’de

Livakovic Resmen Fenerbahçe’de

Fenerbahçe kalecisine kavuştu. Uzun süredir Hırvat temsilcisi Dinamo Zagreb ile Livakovic’in transfer görüşmelerini sürdüren Fenerbahçe, milli kaleciyi kadrosuna kattı.

Sarı lacivertliler, Livakovic ile 5 yıllık sözleşme imzaladı. Kulüp binasında yapılan İmza törenine Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Baki katıldı.

İmzaların atılmasının ardından Selahattin Baki transfer sürecine dair, “Milli gururlarımızdan Altayımızı uğurladık dünya devine. Aynı gün Fenerbahçemiz’e yakışır bir CV’si olan, Hırvatistan Milli Takımı’nın as kalecisini getirdik. Uzun süredir çalıştığımız bir transferdi, kolay olmadı. Kendisi bize bundan bir kaç hafta önce söz verdi ama yazılı çizili hiçbir şey yoktu, ‘Kulüpten çıkabildiğim takdirde Fenerbahçe’ye geleceğim’ demişti. Sözünü tuttu. Kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

“Volkan Demirel’in Derbi Maçlarının Özetlerini İzleyerek İkna Oldum”

Transferi öncesi Volkan Demirel’in derbi performansını izlediğini söyleyen Livakovic, “Harika duygular içerisindeyim. Dün ve bugün için çok teşekkür ediyorum. Volkan Demirel’in derbi maçlarının özetlerini izleyerek ikna oldum. Büyük maçları severim. Baskı, performansımı artırır” diye konuştu.

Dominik Livakovic, Fenerbahçe’de 40 numaralı formayı giyecek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu