Dünya

Komşu Kavgası: Bir kişi bıçaklandı

Zürih’in 11. Bölgesinde iki komşu arasında çıkan bir tartışma esnasında bir kişi bıçaklanarak orta derecede ağır yaralandı. Zürih şehir polisi bir kişiyi tutukladı.

featured

Komşu Kavgası: Bir kişi bıçaklandı

Zürih şehir polisinin Çarşamba günü yaptığı açıklamaya göre, Salı akşamı saat 19.30’dan kısa bir süre sonra çıkan bir kavga nedeniyle Stiglenstrasse’ye acil polis ekipleri sevk etmek zorunda kaldı. Olay yerine gelen Polis ekiplerinin ilk bulgularına göre, bir apartmanın merdiven boşluğunda iki komşu erkek arasında tartışması çıktı. Adamlardan biri bıçaklı bir silah kullandı ve komşusunu ağır yaraladı. 38 yaşındaki yaralı adam, Schutz & Rettung Zürih ambulans servisi tarafından olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırıldı.

34 yaşındaki kişi tutuklandı

Şehir polisi kavgaya karışan ikinci adamı da tutukladı. 34 yaşındaki Kübalı savcılığa sevk edildi. Tartışmayı yatıştırmaya çalışan 36 yaşındaki bir kadın hafif yaralandı. Olayların seyri ve arka planı hala belirsizliğini koruyor. Zürih Adli Tıp Enstitüsü’nden uzmanlar kapsamlı bir adli soruşturma yürütmek üzere çağrıldı. Diğer soruşturmalar Ağır Şiddet Suçları Savcılığı ve Zürih Kanton Polisi tarafından yürütülüyor.

Komşu Kavgası: Bir kişi bıçaklandı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu