Yaşam

Kepezli Çocuklara Kent Meydanı’nda Su Parkı

Antalya Kepez Belediyesi, sıcak yaz günlerinde çocukların serinleyerek, güzel ve eğlenceli vakit geçirebilecekleri su parkını Kent Meydanı’nda hizmete açtı. Su parkı her gün saat 10.00’dan akşam 19.00’a kadar çocuklara hizmet verecek.

featured

Kepezli Çocuklara Kent Meydanı’nda Su Parkı

ANTALYA – BHAKepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, çok sevdiği çocukları su parkıyla buluşturdu. Kent Meydanı’nda çocuklara serinleme ve eğlenme imkanı sunan su parkı 180 metrekarelik alana kuruldu. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, hijyen ve sağlık koşullarına uygun şekilde hizmet veren su parkını ziyaret ederek, çocukların mutluluğuna ortak oldu. Çocuklarla sohbet eden Başkan Tütüncü, su parkını beğenip beğenmediklerini sordu.

“Akşama Kadar Suyun Altında Eğleneceksiniz”

Çocukların su parkını çok sevdiklerini söylemeleri üzerine Başkan Tütüncü, “Sıcak yaz günlerinde akşama kadar suyun altında eğleneceksiniz. Akşam hemen yan taraftaki oyun parkı hizmetinizde olacak. Diğer yanda basketbol sahamız, semt kütüphanemiz sizlerin hizmetinde. Burayı her şeyiyle sizler için güzel bir yaşam alanı haline getirdik” dedi.
Su parkının her gün sabah saat 10.00’dan akşam 19.00’a kadar hizmet vereceğini de sözlerine ekleyen Başkan Tütüncü, çocuklara Kent Meydanında kaykay pisti müjdesi de verdi.

Kepezli Çocuklara Kent Meydanı’nda Su Parkı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu