Gündem

Kadınlar Güne Zinde Başlıyor

Kadınlar Güne Zinde Başlıyor

 

Ordu Büyükşehir Belediyesi ile kadınlar güne zinde başlıyor.

Ordu Büyükşehir Belediyesi, sağlıklı yaşamı desteklemek ve spor kültürünü şehre yaymak amacıyla “Matını Kap Gel” projesiyle ücretsiz spor etkinliği düzenliyor. Ordu Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı tarafından yürütülen proje ile kadınlar açık havada spor yapıyor.

Ordu Büyükşehir Belediyesi pilates antrenörleri eşliğinde buluşan kadınlar sahilde hem temiz hava almanın hem de spor yapmanın keyfini yaşıyor. Spor yapmak ve güne zinde başlamak için projeye katılan kadınlar projeden oldukça memnun.

“Etkinlik İle Ruhumuzu Dinlendiriyoruz”

Proje katılan kadınlar günün stresinden uzaklaşmak için çok iyi bir proje olduğunu söyleyerek Ordu Büyükşehir Belediyesine teşekkür ettiler.

Altınordu Tayfun Gürsoy Parkı’nda spor yapmak için buluşan kadınlar şu açıklamalarda bulundular:

Böyle bir projenin olmasından dolayı çok mutluyuz. Açık havada antrenman yapmak gerçekten çok iyi geliyor. Günümüz zaten gayet stresli geçiyor. Ruhumuzu biraz daha dinlendirebildiğimiz bir etkinlik olduğu için çok güzel bir proje. Biz kadınlar için çok güzel oldu.”

3 İlçede Haftanın 3 Günü

Etkinlik Altınordu ilçesi Tayfun Gürsoy Parkı, Fatsa ilçesi sahilinde (basketbol sahası yanı) ve Ünye ilçesi Atatürk Parkında olmak üzere pazartesi, çarşamba ve cumartesi günleri 09.00-10.00 saatleri arasında gerçekleştiriliyor.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu