Yaşam

Ispartalı Gazeteciler Genel Başkan Yardımcısından Yol Talep Etti

Ispartalı Gazeteciler Genel Başkan Yardımcısından Yol Talep Etti

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan’ın Isparta programında gazeteciler, Isparta Antalya Dereboğazı yolunun kalan kısmının acilen yapılması gerektiğini bu konuda Ankara’da gerekli lobi çalışmalarını yapmasını talep etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Çevre, Şehir ve Kültür Başkanı, Samsun Milletvekili Çiğdem KARAASLAN, ve AK Parti Isparta Milletvekilleri ve Isparta Belediye Başkanı ve teşkilat başkanlarının katılımıyla değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.
Toplantıda Isparta Basınıyla şehrin ihtiyaçları ve talepleri üzerine sohbet edildi. Isparta’nın ilk sorunları arasında gösterilen Dereboğazı ve Konya yolları yine gündemdeydi. 87 yaşındaki tecrübeli Gazeteci Hilmi Özdemir, Isparta’nın en büyük beklentisinin Isparta Antalya Dereboğazı yolunun kalan kısmının acilen yapılması gerektiğini bu konuda Ankara’da gerekli lobi çalışmalarını yapmasını rica etti.
Yine Isparta’nın tecrübeli isimlerinden Gazeteci Hakan Yaman’da Isparta Antalya Dereboğazı ve Isparta Konya yolunun kalan kısımlarının tamamlanması gerektiğine dikkat çekerken, Yaman Isparta’nın en büyük sorunlarından birinin de Eğirdir Gölü’nün su sorunu olduğunu ifade etti.

Sorunları ve talepleri alan Genel Başkan Yardımcısı, bu konularla ilgili gerekli çalışmaları yapacaklarını ilgili yerlere ileteceklerini ve takipçisi olacaklarını ifade etti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu