Dünya

İngiltere’de yaşayan Kıbrıs’lı işadamı Turgay Ayanoğlu’ndan Ali Babacan’a Mesaj var

İngiltere'de yaşayan Kıbrıs'lı işadamı Turgay Ayanoğlu'ndan Ali Babacan'a Mesaj varCumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan için uyarlanan dombra şarkısını çalarak işe başlıyor.
 
İngiltere’de yaşayan Kıbrıslı işadamı Turgay Ayanoğlu, her sabah tekstil firmasında Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan için uyarlanan dombra şarkısını çalarak işe başlıyor. Londra’da görüştüğü herkese Erdoğan’ı ve liderliğini anlatan Ayanoğlu’nun İngiliz çalışanları ise tam bir Erdoğan hayranı. Dombra’yı ezbere söyleyen işçiler Erdoğan için; “O kimseden emir almayan ve halkını seven bir lider” diyor. İşte o işçilerin görüşleri;
 
Ana Goia: Erdoğan’ı daha önce de takip ediyordum. Kimseden emir almadan milletini ve halkını seven bir cumhurbaşkanı.
 
İstfan Bodi: Erdoğan dünyadaki en iyi cumhurbaşkanı. Keşke bizim de böyle bir cumhurbaşkanımız olsa.
Marina Danescu: Halkını seven bir lider.
 
Tila Cerri: Ben Arnvut kökenliyim. Erdoğan, Arnavut halkının da dostudur. Kendisine teşekkür ederim. Artık dünyada herkes onu konuşuyor.
 
Cornelia Vesa: Erdoğan, halkının sevdiği güçlü bir lider.
 
Rust Mirela: Erdoğan dünyada tanınan ve örnek gösterilen bir Cumhurbaşkanı. Onu tanımaktan mutluyum.
 
GÜÇLÜ DURUŞ, TÜRKİYE’YE BAKIŞI DEĞİŞTİRDİ
 
Kıbrıs’ta Rum terör örgütü EOKA’nın katliamdan yüzlerce Türk’ü kurtaran komutanlardan Turgay Sami Hüdaverdi Ayanoğlu’nun oğlu olan Turgay Ayanoğlu ise “2023, Erdoğan liderliğinde Türkiye yılı olacak. AK Parti iktidarı ile Avrupa’nın Türkiye’ye bakış açısı çok değişti. Erdoğan’ın güçlü duruşu Avrupa halkının takdirini kazandı. Gurur duyuyoruz” dedi. (Birlik Haber Ajansı-BHA)

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu