Politika

Gündoğdu ve heyeti Ankara’da Sakarya milletvekilleriyle buluştu

Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, Ferizli Muhtarlar Derneği Başkanı Haluk Onay, Ferizli Esnaf Odası Başkanı Bahattin Paşalı, Ferizli Ziraat Odası Başkanı Rıdvan Eren, muhtarlar ve meclis üyelerinden oluşan bir heyet, Ankara’ya gerçekleştirdikleri ziyarette Sakarya milletvekilleriyle bir araya geldi. Bu önemli buluşmada, Ferizli’nin gelişimi ve ilçenin kalkınması adına istişareler yapıldı.

Vekillere Teşekkür ve Destek Mesajları Verildi

Başkan Gündoğdu ve beraberindeki heyet, Sakarya milletvekilleri Lütfi Bayraktar, Murat Kaya, Ali İnci ve Muhammed Levent Bülbül’ü ziyaret ederek, ilçenin ihtiyaçlarını ve gelişim hedeflerini paylaştı. Ziyaret sırasında, Başkan Gündoğdu vekillere çalışmalarında başarılar diledi ve ilçenin kalkınmasına sağladıkları katkılar için teşekkür etti. Vekiller de ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, Sakarya ve Ferizli’ye her zaman olduğu gibi destek vereceklerini vurguladılar.

Başkan Gündoğdu, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, “Ferizli’nin kalkınması ve geleceği adına gerçekleştirdiğimiz bu anlamlı ziyaret, ilçemiz için önemli bir kilometre taşı oldu” dedi. Başkan Gündoğdu, beraber çalıştığı muhtarlar derneği Başkanı Haluk Onay, Esnaf Odası Başkanı Bahattin Paşalı, Ferizli Ziraat Odası Başkanı Rıdvan Eren, muhtarlar ve meclis üyeleriyle birlikte Sakarya milletvekillerini ziyaret ederek, ilçenin ihtiyaçlarını ve gelişim hedeflerini paylaştıklarını belirtti.

Bu samimi ve yapıcı ziyaretin, Ferizli’nin güçlenip bölgede önemli bir konuma ulaşmasına katkı sağlayacağına olan inancını dile getiren Başkan Gündoğdu, milletvekillerinin desteğiyle ilçenin daha da gelişeceğini ve refah seviyesinin yükseleceğini ifade etti. Başkan Gündoğdu, Ferizli’nin ihtiyaçlarına odaklanacaklarını ve projelerle çözüm üreteceklerini vurgulayarak, ilçe halkının refahını artırmak adına kararlılıkla çalışmaya devam edeceklerini söyledi. Ayrıca Başkan Gündoğdu, Ferizli halkı adına milletvekillerine gösterdikleri misafirperverlik için teşekkürlerini iletti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu