Politika

Gökgöz Konya Merkez ve İlçelerini Ziyaret Etti

Gökgöz Konya Merkez ve İlçelerini Ziyaret Etti

Ak Parti Isparta milletvekili Mehmet Uğur GÖKGÖZ, genel merkez Teşkilatı çalışmaları kapsamında Konya merkez ve ilçelerini ziyaret etti.

AK PARTİ Konya il başkanlığını Konya Koordinatörü Mustafa Açıkgöz ile ziyaret eden Gökgöz, İl Başkanı Hasan Angı ve yürütme kurulu üyeleri ile parti binasında istişare gerçekleştirdiler. Ak partili heyet, yaklaşan yerel seçimler ve teşkilat çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulundular.

Milletvekili GÖKGÖZ, daha sonra Konya’nın Beyşehir ve Hüyük ilçelerinde teşkilatlarla bir araya geldi. Teşkilat üyelerine Ak Parti programlarını ve yaklaşan yerel seçimleri ile ilgili birifing verdi. 2024 yere seçimlerinde Ak partinin büyük zaferle çıkması için özellikle teşkilatın kapı, kapı dolaşarak sıkılmadık el çalmadık kapı bırakmamaları gerektiğini söyledi. ”Genel başkanımız, liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’nın bir yol arkadaşı olarak her birimizin büyük gayret göstermesi gerekiyor. Konya bugüne kadar sürekli üstüne düşen gayreti gösterdi. Ak Parti bayrağını şanlı bir şekilde dalgalandırdı.  Bizim yol arkadaşlarımız hiçbir zaman rehavete kapılmadı çok şükür. Ne rehavete kapıldık nede iktidar sarhoşluğuna kapıldık. Hamdolsun ki her zaman bu milletin hizmetkarı olma anlayışı ile hareket ettik. Bu milletin hizmetkarı olduk. Bundan sonra da milletimizin emrinde olacağız. Şehirlerimizi, ilçelerimizi, beldelerimizi, köylerimizi daha fazla yaşanılır hale getirmek için, insanlarımızın yaşam düzeyini kalitesini daha artırmak için, daha mutlu bir yaşam sürmeleri için bizler dava insanlar olarak, Ak partililer olarak mücadele edeceğiz ifadelerine yer verdi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu