Spor

Diyanet-Sen Isparta Şubesi Her Yerde! Isparta Stadyumunda Kurban Kesildi Dua Edildi

Diyanet-Sen Isparta Şubesi Her Yerde! Isparta Stadyumunda Kurban Kesildi Dua Edildi

Diyanet-Sen Isparta Şube Başkanı Mevlüt Tosun‘un da yer aldığı Türkiye 2. Futbol Ligi Kırmızı Grup temsilcisi Isparta 32 Spor Kulübüne, ligde başarılı olması ve kazasız belasız bir sezon geçirmesi için dua edildi kurban kesildi.

Diyanet-Sen Isparta Şube Başkanı Mevlüt Tosun stadyumda dua etti. Türkiye 2. Futbol Ligi Kırmızı Grup temsilcisi Isparta 32 Spor Kulübüne kazasız belasız bir sezon geçirmesi için dua edildi kurban kesildi.

TOSUN O ANLARI SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞTIEğirdir’deki Miniklerin TOGG Keyfi

Diyanet-Sen Isparta Şube Başkanı Mevlüt Tosun, stadyumdaki dua anını sosyal medya hesabından paylaştı. Tosun paylaşımında, ‘ ŞUTUNUZ BOL, ATTIĞINIZ GOL OLSUN

Türkiye 2. Futbol Ligi Kırmızı Grup temsilcisi Isparta 32 Spor Kulübümüzün, lig öncesi kurban keserek kazasız belasız bir sezon geçirmesi için dua edildi.

Programa, Ulu Camii İmam Hatibi ve Diyanet-Sen Yönetim Kurulu Üyemiz Yener Sonkur hocamız ve futbolcularımız ile katılarak dua ettik.

“ŞUTUNUZ BOL, ATTIĞINIZ GOL OLSUN” sloganımızla beraber Kulüp Başkanı Gültekin Özdemir, yöneticiler, teknik heyet ve futbolculara kazasız belasız bir lig dileğinde bulunuyorum.’ ifadelerine yer verdi.

detail-photo-fancybox-1detail-photo-fancybox-2detail-photo-fancybox-3

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu