Yaşam

Demirci Belediyesi’nden Yürüyen Merdiven Hizmeti

Demirci Belediyesi’nden Yürüyen Merdiven Hizmeti

Demirci Belediye Başkanı Selami Selçuk, vatandaşların ilçe merkezinde inip çıkmakta zorlandığı 2 ayrı noktaya iniş ve çıkışı bulunan yürüyen merdiven yaparak hizmete sundu.

Yıllardır pazaryeri alanına inip çıkmakta zorlanan, pazar eşyalarını üst caddeye çıkarmakta zorlanan vatandaşlar için kent merkezi yanına Cumhuriyet meydanından pazaryeri alanına iniş çıkışı sağlayan yürüyen merdiven yapılarak hizmete sunuldu. Diğer yandan vatandaşların inip çıkmakta zorlandığı yerlerden olan eski itfaiye meydanı gençlik merkezi yan tarafına da 22 metre uzunluğunda yürüyen merdivenin montajını yaptı.

Belediye Başkanı Selami Selçuk’ta yürüyen merdivenin montajının yapıldığı alanda devam eden çalışmaları yerinde takip ederken, vatandaşlarla da sohbet ederek taleplerini dinledi.

“Yatırımlar Yapmaya Gayret Ediyoruz”

Demirci Belediye Başkanı Selami Selçuk yaptığı açıklamada “Şehrimizin geleceğine hizmet verecek yatırımlar yapmaya gayret ediyoruz. Belediyemiz olarak birinci önceliğimiz vatandaşların istek ve taleplerine yönelik, günlük yaşamını kolaylaştıracak yatırımlar yapmak. İlçemizde bazı noktalarda vatandaşlarımız inip çıkarken zorlanıyordu. Özellikle pazaryeri ve çarşı merkezine ulaşımda vatandaşlarımızın pazar alışverişi yaptıktan sonra en yakın otobüs noktasına ulaşabilemelerine kolaylık sağlamak amacıyla Cumhuriyet meydanından pazaryeri alanına, eski itfaiye meydanından yine pazaryeri alanına inişli çıkışlı yürüyen merdiven yaptık. Belediyemiz olarak vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda şehrimize güzel eserler kazandırmaya devam edeceğiz” dedi.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu