Spor

Dedikleri Gibi Fıtratlarında Olmayan Şeyleri Yapmaya Başladılar

Dursun Özbek’ten Ali Koç’a: Dedikleri Gibi Fıtratlarında Olmayan Şeyleri Yapmaya Başladılar

BHA SPOR SERVİSİ

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un, Temmuz ayı Yüksek Divan Kurulu Olağan Toplantısı’nda bir Galatasaray yöneticisi ile aralarında geçen diyalogu anlatmıştı. Ali Koç, Özbek hakkında “Yöneticisine söyledim. Çıkalım, eteğimizdeki taşları dökelim, kamuoyu da rahat etsin, biz de rahat edelim, gerginlik bitsin bir daha da konuşmayalım. Yönetici, ‘O senin karşına çıkamaz ki hitabet kabiliyeti yok’ dedi” şeklinde konuşmuştu.

Koç’un açıklamalarının ardından Fenerbahçe ve Türk futbol camiasının önemli isimlerinden Selim Soydan o yöneticinin Metin Öztürk olduğunu öne sürmüştü.

Ali Koç’un açıklamalarına yanıt veren Özbek, İkinci başkanım Metin Öztürk kardeşimi bir polemik içine çekmeye çalışıp, buradan Galatasaray‘a vurmaya çalışıyorlar. Kendisi iyi bir Galatasaraylıdır, neyi ne zaman söyleyeceğini de çok iyi bilir. Bu Ali Cengiz oyunlarını yapanlara hatırlatmak isterim; onlar giderken biz dönüyorduk. Anlaşılıyor ki, açıklamalarında dedikleri gibi fıtratlarında olmayan şeyleri yapmaya başladılar. Yalnız ben şimdiden söyleyeyim, Galatasaray‘ı karıştırmaya ne güçleri, ne kalibreleri, ne de geçmişleri yeter” dedi.

 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu