Yaşam

Çilek Konsept, Hülya Avşar ile Sözleşmesini Yeniledi

Çilek Konsept, Hülya Avşar ile Sözleşmesini Yeniledi

“Her ana değer katar” mottosuyla hizmet veren Çilek Konsept, Hülya Avşar ile sözleşmesini yeniledi. Ünlü sanatçı, 50 yıldır mücevher sektörüne hizmet eden markanın reklam yüzü olmaya devam edecek

 

 

 

Türkiye’nin ve dünyanın birçok yerinde her yaşa ve zevke özel ürünler sunmak adına hizmet veren Çilek Konsept, geleneksel çizgilerini koruyarak ortaya çıkardığı tasarım çeşitliliği ve üretim gücü ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

 

Hülya Avşar, yeni sezonda da Çilek Konsept’in marka yüzü

7’den 70’e her yaşa hitap eden tasarımlarıyla hayranlık uyandıran Çilek Konsept, ünlü sanatçı Hülya Avşar ile sözleşmesini yeniledi. Temmuz 2022’den bu yana markanın yüzü olan başarılı sanatçı, bu sezon da Çilek Konsept ile iş birliğini sürdürecek.

 

Hem kadın hem erkek mücevherleri ile aksesuar alanında birbirinden ayrı ve özel tasarımlara imza atan Çilek Konsept, dikkat çekici ve özgün ürünlerini mücevher severlerle buluşturmaya devam edecek.

 

 

Çilek Konsept hakkında:

1972 yılında Mustafa Çilek tarafından, “Çilek Kuyumculuk” ismi altında kurulan marka, 50 yıldır Türkiye’nin en büyük üreticilerinden biri olarak hizmet veriyor. Gelenekselliğin gücü ile ilerleyen Çilek Kuyumculuk,1995’te İstanbul ve Marmara Bölgesi arasında güçlü bir pazarlama ağı kurdu. Perakende alanındaki başarısı ve imalat tecrübesi sayesinde ilk toptan mağazasını Kılıçcılar Sokak’ta açtıktan sonra, 2009’da yeni satış noktalarıyla Almanya ve Belçika başta olmak üzere, Balkan ve Avrupa ülkelerine yayılmaya başladı.

 

Otantik takı konseptinde prestijini arttırıp modern takı üretimi ve pazarlama ekibini oluşturarak alanını genişleten marka, 2013’te ikinci toptan mağazasını da aynı sokakta “Çilek Konsept”

adıyla açtı.

 

2015’te bir araya gelen “Çilek Gold” ve “Çilek Konsept” markaları, Nuruosmaniye’ye açtıkları showroom ile misafirlerini kusursuz bir hizmet ile ağırlamayı sürdürüyor. 2018’de Bursa, İzmir,

Denizli, Konya, Ankara ve Ordu’ya bölge ofisleri açarak yurt içi ağını genişleten marka, 2020’de Çilek Konsept perakende alanında da mağaza zincirleri oluşturmaya başladı. Mevcutta toptan satış mağazası olarak 1, perakende satış mağazası olarak 25 ve 500’ü aşkın satış noktası ile hizmet vermektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu