Politika

CHP’li Akın, SODEM VE SODEMSEN Yönetim Kurulu Toplantısında

Pervin BÖLÜKBAŞI/BALIKESİR-BHA-CHP’li Akın’dan Yerel Seçim Mesajı:‘HEDEFİMİZ BAŞARIMIZI ARTIRMAK’

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın; Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği (SODEM) ve Sosyal Demokrat Kamu İşverenleri Sendikası (SODEMSEN) yönetim kurulu toplantısında yerel seçimlere ilişkin mesaj verdi. CHP’li Akın, “Sosyal demokrat belediyelerin marka haline gelen hizmetlerinden daha fazla vatandaşımızın faydalanmasını amaçlıyoruz. Bu doğrultuda yerel seçimlerde başarımızı artırmak hedefiyle çalışmalarımıza başladık” değerlendirmesinde bulundu.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın; SODEM ve SODEMSEN’in İzmir’de gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısında 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilecek yerel seçimlere ilişkin önemli mesajlar verdi. Yerel seçimlere 9 ay gibi kısa bir süre kaldığına işaret eden CHP’li Akın, şunları dile getirdi:

“Türkiye genelinde artık bir marka haline gelen belediyelerimizin; sosyal demokrat belediyecilik anlayışıyla hayata geçirdiği örnek proje ve hizmetlerinden daha fazla vatandaşımızın faydalanmasını amaçlıyoruz. Yerel seçimleri bu kapsamda yerel yönetimlerde, partili belediyelerimizin marka haline gelen hizmet anlayışını tüm vatandaşlarımıza ulaştırabilmek için bir fırsat olarak görüyoruz. Biz yerel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi olarak başarımızı daha da artırmak için çalışmalarımıza başladık.”

‘ÖNCELİK HALKIN TALEPLERİ’

Yerel seçimler için çok kapsamlı saha araştırmaları ve analiz çalışmaları yapılacağını kaydeden CHP’li Akın, “Yerel seçimlere ilişkin politikalarımız her bölgeye ayrı ayrı hazırlıyoruz. Her bölgenin farklı sorunları ve farklı çözümleri var. Bu kapsamda neredeyse her seçim bölgesi için ayrı strateji ve ayrı bir hassasiyetle sürecin yürütülmesi gerekiyor. Bizim için öncelikli olan bölge halkının talep ve istekleri. Her yerde bölge halkının taleplerine yanıt verecek aday ve politikalar olacak.”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu