Politika

CHP Isparta Merkez İlçe Başkanlığı’na Yeni Başkan Birkan Özgün Seçildi

CHP Isparta Merkez İlçe Başkanlığı’na Yeni Başkan Birkan Özgün Seçildi

CHP Isparta Merkez İlçe Başkanlığı’nda görev değişikliği gerçekleşti. Parti içi kongre sürecinin ardından, Birkan Özgün Takmaz seçildi.

Birkan Özgün, CHP’nin Isparta’daki merkez ilçe teşkilatının başkanlığına atandı. Parti içi demokratik süreçlerin sonucunda göreve gelen Takmaz, Isparta siyasi arenasında önemli bir role sahip olan CHP’nin merkez ilçe teşkilatının başkanı olarak çalışmalarına başladı.

CHP Isparta Merkez İlçe Başkanı Birkan Takmaz, partisinin temsilcisi olarak ilçe düzeyindeki faaliyetleri yürütecek ve parti politikalarını bölgesel düzeyde temsil edecek. Yerel seçimlere doğru yönelen Isparta’da, Birkan Özgün’ün liderliğindeki CHP ilçe teşkilatının, parti üyeleri ve halk arasında nasıl bir dinamik oluşturacağı merak konusu. D

Birkan Özgün Takmaz’ın CHP Isparta Merkez İlçe Başkanlığı görevine atanmasıyla birlikte, partinin Isparta’daki politik ve sosyal çalışmalarının da nasıl şekilleneceği takip edilecek. Yerel siyasetteki bu yeni dönemde, CHP Isparta Merkez İlçe Başkanı Birkan Özgün’ün liderliğindeki ekibin faaliyetleri yakından izlenecek.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu