Gündem

Büyükşehir, Bandırma’da Yeşilçam Rüzgârı

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Bandırma’da 4 gün boyunca Yeşilçam rüzgârları estirecek. “Bandırma Seyirlik Akşamlar” açıkhava film izleme etkinliğine geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da onur konuğu olarak Türk Sinemasının Kraliçesi Hülya Koçyiğit katılım gösterecek.

featured

Büyükşehir, Bandırma’da Yeşilçam Rüzgârı

BALIKESİR – BHA

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin geçtiğimiz yıl ilkini gerçekleştirdiği “Bandırma Seyirlik Akşamlar” açıkhava sinema etkinliğinin bu yıl ikincisi düzenlenecek. 19-22 Ağustos günleri arasında birbirinden güzel filmlerin gösterileceği Bandırma Sahili’nde 4 gün boyunca Yeşilçam gösterimde olacak. İlk gün engelli milletvekili Serkan Bayram’ın hayata tutunma mücadelesinin anlatıldığı “Buğday Tanesi”, ikinci gün çocuklara yönelik ailece keyifle izlenecek “Aslan Hürkuş Görevimiz Gökbey”, üçüncü gün Türk sinemasının en önemli ve en sevilen oyuncularından efsane isim Hülya Koçyiğit’in katılımıyla Tarık Akan ile birlikte başrolünü paylaştığı “Derman”, son gününde ise; “Bandırma Füze Kulübü” filmi izleyiciyle buluşacak.

Türk Sinemasının Kraliçesi Bu Yıl Da Geliyor

Geçtiğimiz yıl da “Bandırma Seyirlik Akşamlar” açıkhava sinema etkinliğine katlım gösteren Türk Sinemasının Kraliçesi Hülya Koçyiğit, bu yılda seyircilerle birlikte film izleyecek ardından da söyleşi gerçekleştirecek. Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen etkinliğe tüm vatandaşlar katılım sağlayabilecek.

Büyükşehir, Bandırma’da Yeşilçam Rüzgârı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu