Politika

Burdur Valisi Kemer Yaylası’nı ziyaret etti

Burdur Valisi Kemer Yaylası’nı ziyaret etti

BURDUR – BHA

Kemer İlçesi programında da halkla iç içe olmaya özen gösteren Vali Öksüz, Kaymakamlık ziyaretinin ardından, İlçe merkezinde kıraathaneye uğrayarak Kemerli vatandaşlarla hasbihal etti, esnaf ziyaretinde bulundu.

Vali Öksüz, Kemer programının son bölümünde, Asarcık Yaylası Doğa Evleri’nde incelemede bulunarak, Kemer Belediye Başkanı Ömer Aktürk’ten bungalov evler ve sunulan hizmetlerle ilgili bilgi aldı.

İlimizin tarihi ve doğal güzelliklerinin yanı sıra yaylaları ile de ön plana çıktığını belirten Sn. Valimiz, yayla turizminin Burdurdaki en güzel örneklerinden biri olan Asarcık Doğa Evlerini yerinde görme fırsatı buldum. Öncülük edeceğimiz, destekleyeceğimiz yeni projelerle bu güzel örnekleri artırarak İlimiz Yayla Turizmini daha iyi noktalara taşımayı amaçladıklarını ifade etti.

Burdur Valisi Öksüz son olarak Kemer ilçesine bağlı Belenli Köyü’nde yaşayan Şehidimiz Osman Pala’nın ailesini evlerinde ziyaret etti.

Şehitlerimizin Türk Milletinin onuru, şerefi ve gururu olduğunu ifade eden Vali Öksüz, onlardan bize emanet olan kıymetli ailelerimize sahip çıkmak, devletimizin sıcak ilgi ve alakasını hissetimek bizim asli görevimizdir diyerek, kapılarının, gönüllerinin her daim kendilerine açık olduğunu ifade etti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu