Spor

BAÜN Hüseyin Murat Uysal’ı Unutmadı

Baun Huseyin Murat Uysali Unutmadi 1

 

Baun Huseyin Murat Uysali Unutmadi 2
Vali Ustaoğlu: “Hizmetleri Yoldaşı Olacak”

Vali İsmail Ustaoğlu ise yaptığı konuşmada, Hüseyin Murat Uysal’ı rahmetle andıklarını belirterek, “Onun yıllardır gençler için yapmış olduğu hizmetler öbür dünyada onun inşallah yoldaşı olacaktır. Biz ona inanıyoruz, inancımız da bunu söylüyor” dedi. Ustaoğlu, üniversite yönetimi ve belediye arasındaki işbirliği sonucu salonun adının Uysal’ın ismiyle anılmasının ayrı bir gurur verdiğini ifade etti.

Baun Huseyin Murat Uysali Unutmadi 3

Başkan Yılmaz: “Genç Yaşta Yaptığı İşler Unutulmayacak”

Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz da yaptığı konuşmada Hüseyin Murat Uysal’ın unutulmayacağını vurgulayarak, genç yaşta çok işler yapmış birisi olarak arkasından çok iyi yad edilmeyi, dua edilmeyi hak ettiğini ifade etti. Yılmaz, “Onun ismini böyle gençlerin spor yapacağı alana verdiklerinden dolayı üniversite yönetimine teşekkür ediyorum” dedi.

Baun Huseyin Murat Uysali Unutmadi 4
Baün Hüseyin Murat Uysal’I Unutmadı

Rektör Oğurlu: “Hüseyin Murat Uysal’ı Rahmetle Anıyoruz”

Rektör Oğurlu, antrenman salonunun açılışında yaptığı konuşmada genç yaşta kaybettikleri Öğr. Gör. Hüseyin Murat Uysal’ı rahmetle andıklarını belirtti. Oğurlu, antrenman salonunun genç sporcuları yetiştirmek adına büyük önem taşıdığını vurgulayarak, “Hüseyin Murat Uysal kardeşimizin bizleri vefatından sonra ne yapabileceğimizi düşündük ve onun hatırasını spor salonunda yaşatalım dedik. Biz kendisine Allah’tan rahmet ailesine sabırlar diliyoruz” şeklinde konuştu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu