Yaşam

Başkan Ünal’dan Gençlere “Hoş Geldin” Mesajı

Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal ilçe sınırları içinde bulunan Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’nin Bucak yerleşkesindeki bölümlerini kazanan öğrencilere “hoş geldiniz” mesajı verdi. Gençlerin ileride Bucak’nın yetiştirdiği sembol isimlerden biri olmalarını temenni eden Ünal, tüm üniversitelilerin Bucak’ta başarılı bir öğrenim süreci geçirmeleri için bütün imkânlarını seferber edeceklerini söyleyerek, “Hiç şüpheniz olmasın; Emrullah Abi’niz burada” dedi.

featured

Başkan Ünal’dan Gençlere “Hoş Geldin” Mesajı

BURDUR – BHA

Türkiye’de milyonlarca gencin geleceğine yön vermek için girdiği Yükseköğretim Kurumları Sınavı 2023 yılı yerleştirme sonuçları açıklandı. Bu yıl da binlerce genç, Bucak’ın önemli sembollerinden Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’nin Bucak Yerleşkesini tercih etti. Sonuçların ardından açıklama yapan Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Türkiye’nin dört bir yanından Bucak’ımıza eğitim görmeye gelecek gençlere “hoş geldiniz” dedi.

Sözlerine öğrencileri ve ailelerini tebrik ederek başlayan Başkan Ünal, “Bin bir engeli aşarak geleceğine yön vermek için Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’ni kazanan değerli kardeşlerime hoş geldiniz diyorum. Üniversite eğitiminiz boyunca sizlerin yanında olup, mutlu bir eğitim hayatı geçirmeniz için elimizden ne geliyorsa yapacağımıza hiç şüpheniz olmasın; Emrullah Abi’niz burada” dedi.

Başkan Ünal’dan Gençlere “Hoş Geldin” Mesajı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu