Politika

Başkan Çınar Vatandaşların Bayramlarını Kutladı

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar Kurban Bayramı vesilesiyle Temelli Caddesindeki esnaf ve vatandaşların bayramını kutladı.

Kayhan İNCEOĞLU – MALATYA / BHA – Kurban Bayramı süresinde Yeşilyurt’ta Bayram ziyaretlerinde bulunan Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar beraberinde AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Ramazan Yaylacı ile birlikte Temelli caddesindeki esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek Bayramlarını kutladılar.

Bayram ziyaretlerinde esnaf ve vatandaşların büyük ilgisiyle karşılanan Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar ve İlçe Başkanı Ramazan Yaylacı Yeşilyurtluların hem Bayramlarını kutladılar hem de istek ve taleplerini dinlediler.

Sıcak karşılamanın üstüne ikram edilen çaylar ile birlikte samimi sohbet ve diyaloglar dikkatlerden kaçmaz iken Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar” Temelli Caddesinde esnaf ve vatandaşlarımıza selam verip bayramlarını tebrik ettik.

Bayramlar, insanı insan yapan değerlerin yoğun olarak yaşandığı, dargınlıkların unutulduğu, sevgi ve saygının arttığı, herkesin birbirine hoşgörüyle baktığı en güzel zamanlardır. Rabbim, birlik ve beraberlik içerisinde nice bayramlar nasip etsin inşallah.” ( Birlik Haber Ajansı )

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu