Asayiş

Bağımlılıkla mücadele ilçe koordinasyon kurulu toplantısı

Pervin BÖLÜKBAŞI/BALIKESİR-BHA-Bağımlılıkla Mücadele ilçe Koordinasyon Kurulu Toplantısı Burhaniye Kaymakamı İlyas MEMİŞ başkanlığında. İlgili kurum amirlerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Kaymakamlık toplantı salonunda yapılan toplantıda daha önceki toplantı kararlarının değerlendirilmesi, Burhaniye İlçe Sağlık Müdürlüğü ile Denetimli Serbestlik Müdürlüğü arasındaki koordinasyonunu arttırılarak “ Umuda Kapı Açıyorum Hayata Tutunuyorum” projesinin danışan sayısının arttırılması için çalışma yapılmasına, paydaş kurumlara başvuru yapan bağımlı danışanların Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfının imkanları ile desteklenmesine, Edremit UMB’ye başvuru yapmış aktif pasif tüm danışanların Burhaniye İlçesi Sağlık Müdürlüğü psikolog ile görüşme yapılması için desteklenmesine, Müftülük tarafından vaazlarda “Umuda Kapı Açıyorum Hayata Tutunuyorum” projesi hakkında tanıtım faaliyetlerine yer verilmesine gibi konular görüşüldü.

Kaymakamlık toplantı salonunda yapılan toplantıya Burhaniye Kaymakamı İlyas MEMİŞ, Belediye Başkan Yrd. Oktay ERBALABAN, Emniyet Müdür Metin KARTAL, Jandarma Komutanı V. J. Asb. Bçvş. Serkan İREZ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bora ZİHNİ, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ömer Yiğit YALÇIN, İlçe Müftüsü V. Ali Rıza AKGÜN, Denetimli Serbestlik Müdürü Soydan SERİNKAYA, SYD Vakfı Müdürü Özlem SARGIN katıldı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu