Gündem

AKİYAD’dan Atakaş Şirketler Grubu Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Atakaş’a plaket

AKİYAD’dan Atakaş Şirketler Grubu Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Atakaş’a plaket

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzaladığı kararnameyle resmen kurulan, 81 il ve 20 ülkede ve binden fazla üyesiyle faaliyetlerini sürdüren Türk İnternet Medya Birliği (TİMBİR) Genel Başkan Vekili Cüneyd Altıparmak, TİMBİR Genel Başkan Yardımcı Cengiz Aksan, TİMBİR Danışma Kurulu Başkanı, Akdeniz İnternet Gazetecileri ve Yayıncıları Derneği (AKİYAD) Başkanı Veysel Cıncık, Atakaş Şirketler Grubu (Hatayspor Ana Sponsoru) Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Recep Atakaş’ı ziyaret etti.

Ziyarette Cıncık, 6 Şubat’ta meydana gelen depremler ardından, depremin ilk gününden itibaren vatandaşlara destek veren ve 300 ailenin barınacağı bir konteyner kent hazırlayıp devlete teslim eden Atakaş’a teşekkür plaketi takdim etti.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yapan Cengiz Aksan, Recep Atakaş’a Türkiye ekonomisine, istihdamına ve imajına kattıkları ile deprem sonrası yaptığı destek faaliyetlerinden dolayı teşekkür ederek, ”TİMBİR Genel Başkan Vekilimiz Cüneyd Altıparmak ve Danışma Kurulu Başkanımız Veysel Cınkık ile birlikte, Türkiye’nin önde gelen firmalarından, Çelik, Liman İşletmeciliği ve Kömür sektörlerinde faaliyet gösteren Atakaş Şirketler Grubu (Hatayspor Ana Sponsoru) Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Recep Atakaş’ı ziyaret ettik. Depremin ilk günlerinde vatandaşlara yerelde en büyük desteği sağlayanların başında gelen Recep Atakaş, aynı zamanda 300 Ailenin barınacağı bir konteyner kent hazırlayıp devlete teslim etmişti. Deprem yaralarının sarılması kapsamındaki destek ve çalışmaları anısına AKİYAD Başkanı ve Danışma Kurulu Başkanımız Veysel Cınkık tarafından hazırlanan teşekkür plaketini takdim ettik. Bu vesileyle Sayın Recep Atakaş’a ülkemiz ekonomisine, istihdamına ve imajına kattıkları ile deprem sonrası yaptığı destek faaliyetlerinden dolayı tekrar teşekkür ederiz.” ifadelerini kullandı.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu