Politika

AK Parti’de sıcak gelişme

Kayhan İNCEOĞLU – MALATYA / BHA – AK parti Adana milletvekili Mehmet Şükrü Erdinç AK Parti Malatya il teşkilatını ziyaret ederek il yönetimi, ilçe Başkanları, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, Belediye meclis üyeleri ile bir toplantı gerçekleştirdiği belirtildi.

Edinilen bilgiye göre AK Parti Malatya il teşkilatında İl Başkanlığı ataması öncesi sıcak gelişmelere sahne oldu.

AK parti Adana milletvekili Mehmet Şükrü Erdinç bugün AK Parti il teşkilatını ziyaret ederek il yönetimi, ilçe Başkanları, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, Belediye meclis üyeleri ile bir toplantı gerçekleştirdiği belirtildi.

Basına haber verilmeyen ve gizli olarak yapılan bu sıcak gündemde Üyelere AK parti il başkanı olarak kimi görmek istersiniz diye bir temayül yoklaması gerçekleştirildi.

AK Parti İl İlçe Kadın, Meclis Üyeleri teşkilat mensupları bu sürpriz ziyaret ve aniden talep edilen İl Başkanı kimi istersiniz Temayül yoklamasında parti üyeleri tercihlerini gerçekleştirirken Baskın ve gizli yapılan temayül yoklamasında tercihlerini kullandılar.

Kulislerden aldığımız bilgiye göre AK Parti il Başkanlığı için Parti içinde sevilen sayılan, Kamuoyunda Kabul gören ve Malatya’nın köklü ailelerinden olan AK partiye büyük emek ve hizmetleri olan iş adamının isminin temayül yoklamasında öne çıkan isim olduğu iddia edilirken, yapılan temayül yoklamasının sonuçlarının üç sonra açıklanacağı ve Genel Merkez tarafından il başkanlığına atama yapılacağı belirtiliyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu