Politika

Ak Parti Isparta İl Başkanı Serkan Keskin Köy Ve Mahalle Muhtarlarını Ziyaret Etti

Ak Parti Isparta İl Başkanı Serkan Keskin, Isparta Milletvekilleri Mehmet Uğur Gökgöz, Osman Zabun, Sütçüler ilçesini ziyaret ederek köy ve mahalle muhtarları ile bir araya geldiler.

featured

Ak Parti Isparta İl Başkanı Serkan Keskin Köy Ve Mahalle Muhtarlarını Ziyaret Etti

ISPARTA – BHA

“28 Mayıs seçimleri sonrası kolları sıvayarak ilçe ilçe belde ve köy ziyaretleri yapan Ak Parti Isparta heyeti, vatandaşlarla buluşup beraberlerinde bürokratlarla hizmetleri sunuyor. 20 yıllık Ak parti iktidarında bu ülkenin her kesimini her köşesini hizmetlerle buluşturduk. Bugüne kadar neyin sözünü verdiysek hepsini yerine getirdik. Sözünü verdiğimiz her şeyi harfiyen yaptık-yapıyoruz. Yapamayacağımız hiçbir şey için söz vermedik. Sağlıktan, ulaşıma, eğitim, sosyal devlet anlayışından tutun turizim kültürel faaliyetlere herkese hizmet etmeye gayret ettik. 20 yıldır hem hizmet yaptık hem de sıkıntılarla mücadele ettik. İfadelerine yer veren Ak Parti heyeti içinde bulunduğumuz bu ekonomik çalkantıların da üstesinden geleceklerini söyleyerek her şeyin farkındayız dediler. Hayat pahalılığı hepimizin hayatını olumsuz etkiliyor cumhurbaşkanımızın dediği gibi vatandaşımızı hiç bir zaman enflasyona ezdirmedik ezdirmeyeceğiz.” dedi.

Sütçüler Belediye Başkanı İsmail Yurdabak, AK Parti heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek sosyal medya hesabından “Ak Parti Isparta İl Başkanımız sayın Serkan KESKİN, Isparta Milletvekillerimiz sayın Mehmet Uğur GÖKGÖZ, sayın Osman ZABUN ve beraberlerindeki heyetle beraber ilçemizde misafir ettik. Sütçülerimizin köy muhtarları ve mahalle muhtarları ile birlikte toplantımızı gerçekleştirdik. Sayın İl Başkanımız ve Milletvekillerimize göstermiş oldukları ilgi ve alakalarından dolayı şahsım ve ilçem adına teşekkür ediyorum. ‘Her Şey Sütçüler İçin’ ” notunu paylaştı.

Ak Parti Isparta İl Başkanı Serkan Keskin Köy Ve Mahalle Muhtarlarını Ziyaret Etti

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu